Ceník právních služeb

Naší snahou je nabídnout naše služby co možná nejvíce klientům. Preferujeme sjednání ceny dohodou, tak aby všichni byli spokojení. Snažíme se co nejvíce snižovat náklady, abychom mohli držet ceny stále co nejníže. Nabízíme svým klientům stále narůstající kvalitu za nejlepší cenu.

Ceníme si svých dlouhodobých klientů a připravujeme jim co nejvýhodnější podmínky, proto Vám chceme nabídnout paušální sazbu za naše služby za zvýhodněné podmínky. Sjednání odměny pomocí paušální částky je pro klienty výhodné, neboť předem ví, jaké budou jejich výdaje na právní služby v daném období.

Paušální sazba za 4 990 Kč měsíčně
Naše advokátní kancelář nabízí sjednání paušální částky ve výši 4 990 Kč za měsíc, a to v rozsahu 5 hodin vykonaných právních služeb. Při sjednání paušální měsíční odměny získáte tým zkušených právníků, kteří Vám budou k dispozici 24hodin denně 7dní v týdnu. Poskytujeme komplexní právní poradenství, od přípravy podkladů, přes vyjednávání s druhou stranou až po zastupování v řízení před úřady nebo soudy.

Individuální domluva v případě navýšení
V případě, že pro Vás rozsah 5 hodin právních služeb měsíčně nebude dostačující, nabízíme různé množstevní ceny a sjednání individuální odměny tak, aby všichni byli spokojení

Kontaktujte nás