Skip to content

Novinky a zajímavosti od Advokátní kanceláře CIKR

Vážíme si Vaší pochvaly

“Dobrý den pane Kiršnere,

chtěla bych Vám tímto vyjádřit poděkování za oba pány advokáty, kteří se věnují mým potížím. Za pana  Mgr. Possela a pana Mgr. Beka.

Zpočátku jsem tomu nevěřila, že je možné se z té mé bezútěšné situace se vůbec vyhrabat, ale opravdu cením si jejich práce a úsilí i snahu mi ve všem vyhovět, poradit, vysvětlit.

Velmi si cením jejich práce, jejich nápadů a dosavadních výsledků, i když vím, že stále nejsme u konce a cesta ještě bude dlouhá. Ale už nepochybuju, vidím, že jejich práce je systematická a už věřím, že s nimi se lze dobrat nějaké spravedlnosti. Pan Bek mi zařídil to, že rozvod proběhl bez mé účasti a další výhody u dalších následujících soudních stání, které jsou pro mě stresující, zařídil tak, abych se nemusela s exmanželem vůbec vidět. Pan Possel udělal také kus práce a již se s jeho úsilím objevují první pozitivní zprávy, které povedou k objasnění věci. Nepochybuji o dalším jejich postupu.

Jistě jste informován, nicméně také abyste věděl, že  si i já jejich práce cením….i když uznávám, že finančně je to velmi náročné, ale jsem rozhodnuta, že prostě dokud to půjde……

Z tohoto titulu bych Vám chtěla dát podnět….jsou ženy, které jsou v podobné situaci jako já….ale nemají peníze na právníky, protože s manipulátorem žily dlouho a on je o všechno připravil, já jsem se do této fáze naštěstí nedostala…jsou v bezvýchodné situaci a nemají absolutně žádnou šanci prokázat pravdu, protože prostě nemají na toho právníka. Jestli máte nějakou možnost, třeba i postavit věc na mém případu a ukázat, co je možné, aby manipulátor udělal… abyste od státu získali nějakou podporu, jak těmto lidem pomoct, Jsem ochotna říct, v jakých fyzicky nátlakových i psychicky neřešitelných podmínkách se ty ženy nachází a pokud jim někdo nepomůže, tak se dostávají do bezvýchodné situace a nakonec se uchylují k sebevraždám…popřemýšlejte o tom. Těch žen je mnoho a opravdu nemají šanci. Nebýt vás a vašich advokátů a toho, že mi zbyly peníze z prodeje mého původního domu, já bych taky nevěděla, co mám dělat a taky jsem k těm podobným myšlenkám neměla daleko.

Jakmile to vše skončí, velmi ráda Vám poskytnu reference a jistě vím, kam pro případnou právní  pomoc pošlu své známé.

Pěkný den přeji,

Daniela F.”

další články

Vyhrajeme i prohraný případ

Vyhrajeme i prohraný případ