Skip to content

Novinky a zajímavosti od Advokátní kanceláře CIKR

Úspěšný případ – Rozvod

Rychle a efektivně jsme pomohli klientce s rozvodem.

Rozvod nemusí být jen bolestivým koncem, ale může být i novým začátkem. Naše advokátní kancelář Vás provede obtížným procesem rozvodu s ohledem na Vaše potřeby a ochrání Vaše zájmy.

Náš nejnovější úspěšný případ v oblasti rozvodů nás ujišťuje v tom, že i v těch nejtěžších situacích dokážeme najít spravedlivé a uspokojivé řešení pro naše klienty. Podařilo se nám dosáhnout dohody, která zohlednila důležité aspekty pro oba manžely, a především zajistila stabilní budoucnost pro jejich děti. Již před samotným soudním jednáním se nám podařilo dohodnout na všech záležitost a tím jsme zamezili dlouhým průtahům soudního řízení. Samotné jednání trvalo pouze rekordních 5 minut!

Rozumíme, že rozvod je citlivým a stresujícím obdobím. Naši advokáti proto naslouchají všem Vašim potřebám a budou se Vám věnovat s ohledem na Vaši situaci. Každý rozvod je jedinečný. Společně s Vámi budeme pracovat na vypracování strategie, která nejlépe odpovídá Vašim potřebám a zájmům. S Advokátní kanceláří Ciprýn & Kiršner máte partnera, na kterého se můžete spolehnout. 

Kontaktujte nás pro konzultaci ohledně Vašeho rozvodu a společně najdeme nejlepší cestu k novému začátku.

další články

Vyhrajeme i prohraný případ

Vyhrajeme i prohraný případ