Skip to content

Stali jsme se generálním partnerem klíčového klubu českého ragby. Pro příští 4 roky došlo ke spojení Advokátní kancelář Ciprýn & Kiršner a Rugby Club Sparta Praha.

Naše advokátní kancelář se dlouhodobě zaměřuje na podporu sportu a rozvíjí tím svoje působení v oblasti sportovního práva.

Vyjádření partnerů

Mgr. Štěpán Ciprýn

„Jsme velice hrdí, že se stala naše kancelář generálním partnerem Rugby Club Sparta Praha. Moc si toho vážíme a jsme přesvědčeni, že společně můžeme Rugby Club Sparta Praha posouvat výš a to nejen na sportovním poli,“ sděluje Ciprýn.

Ing. Miloš Sluš

„Rugby Club Sparta Praha je fenomén, který v České republice nemá obdoby. Jedná se o nejúspěšnější klub v České republice, který má celkem 2 mistrovské tituly během 3 let a prohrál 1 zápas za 3 poslední roky. Těšíme, že za podpory našeho generálního partnera přidáme další tituly,“ sděluje prezident Ing. Miloš Sluš.

Závěrem všichni společně dodávají, že pevně doufají, že odstartovala dlouhodobá a stabilní spolupráce se špičkami svých oborů.

Podívejte se na další reference našich spokojených klientů a kontaktuje nás pro více informací ohledně generálního partnerství.

Sledujte nás na
soc. sítích

další články

Vyhrajeme i prohraný případ

Vyhrajeme i prohraný případ