Skip to content

POMŮŽEME VÁM SE závětÍ

POMŮŽEME VÁM SE závětÍ

Pomocí závěti může zůstavitel perfektně určit, jakým způsobem přejde jeho jmění na dědice. Dík tomuto nemusí dojít k dědění podle zákonných dědických tříd, a bude tak lépe vykonána samotná zůstavitelova vůle. Závěť jako taková je jednostranné právní jednání, které se dá kdykoliv odvolat nebo změnit. Závěť může mít různé formy a zároveň jsou našemu právnímu řádu známy modifikace této listiny. My v advokátní kanceláři CIKR máme s pořízeními pro případ smrti bohaté zkušenosti, proto pokud uvažujete o sepsání závěti, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro Vás vše potřebné v oblasti dědického práva vyřídíme, a provedeme Vás touto problematikou.

výhody služby

proč využít naších služeb

Co o nás říkají klienti

Co o nás říkají klienti

Potřebujete poradit?

Využijte právní služby našich zkušených advokátů a domluvte si schůzku. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Máte podezření, že jste byli chybně sepsanou závětí zkráceni na svých právech? S námi můžete závěť napadnout a případný spor vyhrát. Tyto problémy však představují poměrně náročnou výzvu. V takovém případě určitě potřebujete odborníka, který se za Vás postaví a se vším Vám pomůže. Obraťte se na nás a my Vám podáme pomocnou ruku.

Pokud zůstavitel po sobě nezanechal žádnou listinu, která by vyjádřila jeho projev vůle, co se dědictví týče, tak dojde s největší pravděpodobností k dědění podle zákona. To se řídí zákonnými dědickými třídami a musí být v rámci dědického řízení vše perfektně vykonáno. Obraťte se na nás, poskytujeme právní služby v oblasti dědického práva a zastupujeme klienty v dědických řízeních.

Závěť lze sepsat i s podmínkou. Podmínky se již klasicky dělí na odkládací a rozvazovací. U první ze zmíněných nebude dědic dědictví až po splnění určité podmínky a u později zmíněné naopak dědic dědictví pozbyde po splnění podmínky. Jaké podmínky jsou v rámci závěti platné a jak se do závěti zapisují, Vám vylíčí náš zkušený tým advokátů.

Sepsání závěti vyžaduje přesnost a precizní přístup. Neplatnost závěti může nastat hned z několika důvodů, a určitě není ve Vašem zájmu, aby ve Vašem případě k takovéto skutečnosti došlo. Naše advokátní kancelář má se sepisováním závětí již bohaté zkušenosti, takže víte, že s námi volíte jistotu. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Kontaktujte nás

Rádi vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti a poskytneme Vám potřebnou konzultaci.

Vyplníte žádost o konzultaci

1

Ozveme se Vám a domluvíme se na podrobnostech

2

Nabídneme Vám nejvhodnější řešení Vašeho problému

3

ObraŤte se na nás.

Mgr.Ivan Fryč

ivan.fryc@cikr.cz