Budu muset na soud, když zakládám společnost?
Odpověď
Založení obchodní společnosti je možné buď podáním potřebných dokumentů u příslušného rejstříkového soudu nebo na základě přímého zápisu notářem, který připravil zakladatelské právní jednání.
Zápis do obchodního rejstříku je každopádně nezbytným krokem pro vznik společnosti. Tento návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku je nutné podat nejpozději ve lhůtě 6 měsíců od jejího založení. V opačném případě nastávají účinky jako při odstoupení od smlouvy.
Nejen podání návrhu, ale též ostatní úkony spojené se založením společnosti však mohou být připraveny a obstarány námi na základě udělené plné moci.
Zajímá vás další informace?
Přejděte na naši stránku s častými dotazy!
Co o nás říkají klienti?
Co o nás říkají klienti?
VynikajícíNa základě 102 hodnocení Martina Vychodilova2025-05-06Velice milí a vstřícní pomoct neobyčejnému člověku.🤗 Martin Lipiner2025-05-05Dnes jsem se telefonicky obrátila na tuto advokátní kancelář.Byli mi ihned ochotni poradit po telefonu,což málo kdo udělá.Zdarma mi ochotně poradili k mé plne spokojenosti. Děkuji za vaše služby Vladimír Kučera2025-04-30Velice rychle mě kontaktovali zpět s velmi dostačující odpovědí na mou otázku. Nemám, co bych vytkl. Petra Kadava2025-04-28Rychlé,věcné a vstřícné jednání. Helena Bayerová2025-04-15Za mě profesionální a hlavně lidský přístup, kdykoli jsem mohla volat a ptát se, vše pohlídali, vše vysvětlili a doporučili co nejlepší možné řešení a opravdu vše bylo v klidném a příjemném duchu. Za mě nejlepší právníci, s širokým zápřahem a jejich tým se věnuje na 200% svým klientům. Dokončili jsme po třech letech docela těžký spor v dědictví a jsem ráda, že jsem si je našla a vložila jim důvěru. Při jednání udrželi úroveň a nenechali se vyprovokovat protistranou. Prostě profíci. Děkuji všem. Standa Pichler2025-04-15Skvěle mi poradili. Doporučuji. Rychlá reakce. Profesionální přístup. Vše dle mých představ Lukáš Rambousek2025-04-10Rychlé, přesné, po telefonu kompletní informace. Radim Seidl2025-04-08Neuveritelne rychly. Po vzneseni dotazu ohledne svych prav a prava zamestnavatele ohledne minusovych hodin za predesla obdobi, mi pan ihned volal a ptal se na blizsi informace a ihned mi sdelil jak v teto situaci mam nadale postupovat. Neveril jsem na tyto pravni organizace a instituce,ze by Vam nekdo skutecne pomohl a dal nekdy nejakou radu ci se Vami zaobiral.Velice se omlouvam,byl jsem hlupak- Vase sluzby slouzi skutecne slusnym lidem, kteri se pravne neumi branit proti zamestnavateli. Dekuji Vam mnohokrate za pomoc pri reseni meho problemu a mnoho dalsich spokojenych klientu s Vasi sluzbou. Za me neuveritelna spokojenost s Vasi sluzbou.Do budoucna Vas urcite budu vyuzivat a doporucovat vsem lidem,kteri budou pravnickou pomoc potrebovat. Jste super!Jeste jednou Vam dekuji Verča Vopravilová2025-04-04Z mé zkušenosti tuto advokátní kancelář jen doporučuji! S případem mi pomohli velice rychle a úspěšně. Kvalitní komunikace, konzultace a přístup.