Skip to content

Svěření dítěte do péče

POMŮŽEME VÁM Se Svěřením dítěte do péče

POMŮŽEME VÁM Se Svěřením dítěte do péče

Máte v plánu se rozvádět a nemůžete se dohodnout na tom, za jakých podmínek bude probíhat výchova Vašich dětí? Svěření dítěte do péče představuje velkou oblast v rodinném právu. Obzvlášť důsledně se zde musí dbát o nejlepší zájem dítěte a vyřešit otázky ohledně jeho péče tím nejlepším způsobem. My si všechny tyto faktory plně uvědomujeme, a proto postupujeme v dané věci s maximálním nasazením. Již mnoho let se specializujeme na tu to problematiku, a naši zkušení advokáti se v ní bezproblémově vyznají. Kontaktujte nás a my Vám vše vysvětlíme a postaráme se o veškeré náležitosti.

výhody služby

proč využít naších služeb

Co o nás říkají klienti

Co o nás říkají klienti

Potřebujete poradit?

Využijte právní služby našich zkušených advokátů a domluvte si schůzku. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Svěření dítěte do péče matky se může často jevit jako nejlepší varianta. Pokud jste o tomto přesvědčeni, a chtěli byste tohoto výsledku docílit, tak je nutné se obrátit na zkušené profesionály. Náš tým zkušených advokátů Vám bude plně k dispozici a se vším Vám pomůže.

Pokud jste po rozvodu a máte v plánu si nárokovat svěření dítěte do Vaší péče na úkor matky, tak se doporučuje vyhledat právní pomoc. Jedná se totiž o problematiku, kterou by měl řešit opravdový odborník v oboru. Náš tým zkušených právníků se v této problematice již dlouhou dobu orientuje a pomůže za Vás vyřešit veškeré potřebnosti.

Vyřizujete věření dítěte do péče jiné osoby, než jsou jeho rodiče? Tento úkon zahrnuje mnoho náležitostí, o které musí být perfektně postaráno. Naše advokátní kancelář se této problematice věnuje již mnoho let a součástí našeho týmu jsou advokáti, kteří za sebou mají mnoho úspěšných případů, které se dané problematiky týkali. Obraťte se na nás a my za Vás vše vyřešíme.

Pokud se rozcházíte se svým partnerem, se kterým máte dítě, a zároveň nejste sezdaní, je důležité dojit k domluvě ohledně péče o dítě. Pokud k takové domluvě nedojde, musí se daný případ řešit soudní cestou. Obraťte se na naše zkušené advokáty, kteří tyto případy umí perfektně řešit.

Kontaktujte nás

Rádi vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti a poskytneme Vám potřebnou konzultaci.

Vyplníte žádost o konzultaci

1

Ozveme se Vám a domluvíme se na podrobnostech

2

Nabídneme Vám nejvhodnější řešení Vašeho problému

3

ObraŤte se na nás.

JUDr. Markéta Kubričanová

marketa.kubricanova@cikr.cz